Avicenna Hastanesi logo

Tel: (0212) 440 3232

Adres: Menderes Mh. Atışalanı Caddesi, 307. Sokak, No: 2, Esenler, İstanbul, Türkiye


Avicenna Hastanesi, İstanbul ili Esenler ilçesinin Menderes Mah. mahallesinde (Atışalanı Caddesi) yer alıyor. Avicenna Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Avicenna Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her çeşit sağlık hizmetleri vermek üzere özel hastaneler poliklinikler dispanderler laboratuarlar sağlık merkezleri ve tesisleri sağlık kabinlerş doğumevleri diş (ağız sağlığı) ve protez tedavi merkezleri kurmak ve bu merkezleri işletmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    Avicenna Hastanesi
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.77 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Avicenna Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Avicenna Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Avicenna Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Avicenna Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...