Adres: Avcılar, Toker Kardeşler Sk, 2-6, 34320 Üniversite, , İstanbul, Türkiye


Avcılar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Üniversite Mah. mahallesinde (Toker Kardeşler Sokak) yer alıyor. Avcılar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Avcılar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Avcılar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Avcılar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Avcılar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

0 görüş var

Avcılar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Avcılar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu
Üniversite Mah.Toker Kardeşler Sokak, Avcılar, İstanbul.
Avcılar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Avcılar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...