Avcılar Vergi Dairesi Müdürlüğü logo

Tel: (0212) 422 0030 veya (0212) 422 0033

Adres: Cihangir Mh. Osmanlı Caddesi, Avcılar Hükümet Konağı, No: 55, Pk: 34310, Avcılar, İstanbul, Türkiye


Avcılar Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Cihangir Mah. mahallesinde (Osmanlı Caddesi) yer alıyor. Avcılar Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Avcılar Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Vergi Dairesi Faaliyet Alanı


AVCILAR İlçe sınırının tamamı ile, KÜÇÜKÇEKMECE İlçesinin Fatih Mahallesinin bir kısmı, Saadetdere mah. , Namık Kemal Mah. , İncirtepe Mah. , İnönü Mah.

» Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım?

Topkapı, Taksim ve Mecidiyeköyden Beylikdüzü Otobüslerine veya Metro ile Yenibosna durağında inip Haramidereden geçen otobüslere binerek Haramidere durağına inmek suretiyle veya Metrobüs hattını kullanarak Avcılara kadar gelip Avcılarda Belediye otobüsleri veya Minibüslere binerek Haramiderede inmek suretiyle Vergi Dairemize mükelleflerimiz ulaşabilir.


0 görüş var

    Avcılar Vergi Dairesi Müdürlüğü
    Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.12 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Avcılar Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Avcılar Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Avcılar Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Avcılar Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...