Tel: (0212) 422 2523 veya (0212) 422 0030

Adres: Cihangir Mahallesi Ormanlı Caddesi, Hükümet Konağı, No: 55, Avcılar, İstanbul, Türkiye


Avcılar Vergi Dairesi, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Cihangir Mah. mahallesinde (Osmanlı Caddesi) yer alıyor. Avcılar Vergi Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Avcılar Vergi Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Vergi Dairesi Faaliyet Alanı AVCILAR İlçe sınırının tamamı ile, KÜÇÜKÇEKMECE İlçesinin Fatih Mahallesinin bir kısmı, Saadetdere mah. , Namık Kemal Mah. , İncirtepe Mah. , İnönü Mah. » Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım? Topkapı, Taksim ve Mecidiyeköyden Beylikdüzü Otobüslerine veya Metro ile Yenibosna durağında inip Haramidereden geçen otobüslere binerek Haramidere durağına inmek suretiyle veya Metrobüs hattını kullanarak Avcılara kadar gelip Avcılarda Belediye otobüsleri veya Minibüslere binerek Haramiderede inmek suretiyle Vergi Dairemize mükelleflerimiz ulaşabilir.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Avcılar Vergi Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Avcılar Vergi Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Avcılar Vergi Dairesi

0 görüş var

Avcılar Vergi Dairesi adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.12 puan almıştır.
Avcılar Vergi Dairesi
Cihangir Mah.Osmanlı Caddesi, Avcılar, İstanbul.
+90(0212) 422 2523 Avcılar Vergi Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Avcılar Vergi Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...