Tel: (0212) 690 5807

Adres: Firuzköy Mah. Pehlivan Cad. Labirent Sk. No: 10 Avcılar, İstanbul, Türkiye


Avcılar Ticaret MEslek Lisesi, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Fıruzköy Mah. mahallesinde yer alıyor. Avcılar Ticaret MEslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Avcılar Ticaret MEslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Avcılar Ticaret MEslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Avcılar Ticaret MEslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Avcılar Ticaret MEslek Lisesi

1 görüş var

  • süper

    süper

    Misafir, 07.04.2011 20:36:00

Avcılar Ticaret MEslek Lisesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Avcılar Ticaret MEslek Lisesi
Fıruzköy Mah., Avcılar, İstanbul.
+90(0212) 690 5807 Avcılar Ticaret MEslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Avcılar Ticaret MEslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...