Tel: (0212) 509 1760 veya 444 10 34

Adres: Denizköşkler Mh. Dr. Sadık Ahmet Caddesi, Eski İett Garajı, Ambarlı, Avcılar, İstanbul, Türkiye


İBB Avcılar Sosyal Tesisleri, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Denizköşkler Mah. mahallesinde (Dr. Sadık Ahmet Cadde) yer alıyor. İBB Avcılar Sosyal Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İBB Avcılar Sosyal Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak İBB Avcılar Sosyal Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İBB Avcılar Sosyal Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İBB Avcılar Sosyal Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak İBB Avcılar Sosyal Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...