Tel: 444 18 71 veya (0212) 372 2222

Adres: Cihangir Mahallesi, E5 Karayolu (d100, Avcılar Merkez Metrobüs Durağı, Pk: 34310, Cihangir/avcılar, İstanbul, Türkiye


Avcılar Merkez Metrobüs Durağı, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde (E-5 Karayolu) yer alıyor. Avcılar Merkez Metrobüs Durağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Avcılar Merkez Metrobüs Durağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Avcılar Merkez Metrobüs Durağı
    Toplam 44 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.43 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Avcılar Merkez Metrobüs Durağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Avcılar Merkez Metrobüs Durağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Avcılar Merkez Metrobüs Durağı

Aşağıdaki formu kullanarak Avcılar Merkez Metrobüs Durağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...