Tel: (0212) 591 3037

Adres: Reşitpaşa Cad. No:, Merkez Mh. Avcılar, , İstanbul, Türkiye


Avcılar Anafen, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Reşit Paşa Caddesi) yer alıyor. Avcılar Anafen yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Avcılar Anafen nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Avcılar Anafen nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Avcılar Anafen konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Avcılar Anafen

0 görüş var

Avcılar Anafen adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.3 puan almıştır.
Avcılar Anafen
Merkez Mah.Reşit Paşa Caddesi, Avcılar, İstanbul.
+90(0212) 591 3037 Avcılar Anafen

Aşağıdaki formu kullanarak Avcılar Anafen ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...