Tel: (0212) 673 1314

Adres: Yüzyıl Mh. Veysel Karani Caddesi, No: 15, Automall, Mahmutbey, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


AUTOMALL Oto Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin 100. Yıl Mah. mahallesinde (Veysel Karani Caddesi) yer alıyor. AUTOMALL Oto Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. AUTOMALL Oto Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

  AUTOMALL Oto Alışveriş Merkezi
  Toplam 43 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.79 puan aldı.
 • Buradan:
  gçen sene 2000 model ford fiesta aldım arabayı birkez olsun tamirciye götürmedim çok sağlam çıktı şimdi ben arabayı sattım yeni arabamıda automall dan alacağım

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak AUTOMALL Oto Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak AUTOMALL Oto Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: AUTOMALL Oto Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak AUTOMALL Oto Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...