Tel: (0216) 352 9270

Adres: Cevizli Tugay Yolu, No: 59 Kartal, 34846. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Auto King, İstanbul ili Kartal ilçesinde yer alıyor. Auto King yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Auto King nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Auto King
  Toplam 31 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.03 puan aldı.
 • Geçtimiz gün 34 vk 2891 aracımın hasar tadilatı yapıldı.Lütfen çekilen fotoğraflarını mail adresime gönderirmisiniz.... 05327906472

  35/ 5 yıldız
  ,

 • Öncelikle AUTO KING Maltepe şubesinde çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi bildiririm.İşlerinin gerçekten erbapları.Araçımdaki birkaç çizik mevcuttu,dışarıda söylenen çizik olan parçaların hepsinin boyanacağıdı.Ama AUTO KING lokal boyama ile fabrikadan yeni çıkmış gibi orjinal olarak çizikleri giderdi.Ellerine sağlık çok memnun kaldım .Başarılarının devamını diler çalışanlara emeği geçenlere teşekkürlerimi sunarım.

  3/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Auto King nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Auto King konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Auto King

Aşağıdaki formu kullanarak Auto King ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...