Tel: (0212) 246 4073

Adres: Abdi İpekçi Cad. No: 59 Kat: 1 Harbiye Mh. Nişantaşı Şişli, , İstanbul, Türkiye


Atölye 2 A Mimarlık, İstanbul ili Şişli ilçesinin Harbiye Mah. mahallesinde (Abdi İpekçi Caddesi) yer alıyor. Atölye 2 A Mimarlık yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atölye 2 A Mimarlık nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışında özel ve resmi her türlü inşaat ve eklentilerinin yapımı tesislerin imali ve montajı ile her türlü yatırım imar ve ulaştırma işlerinin taahhüt projelendirme ve ifa etmektir. . . ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atölye 2 A Mimarlık nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atölye 2 A Mimarlık konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atölye 2 A Mimarlık

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Atölye 2 A Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...