Adres: Buca, 306/2. Sk, 18-20, 35380 Efeler, , İzmir, Türkiye


Atlı Spor Kulübü, İzmir ili Buca ilçesinin Efeler Mah. mahallesinde (306-2. Sokak) yer alıyor. Atlı Spor Kulübü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atlı Spor Kulübü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atlı Spor Kulübü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atlı Spor Kulübü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atlı Spor Kulübü

0 görüş var

Atlı Spor Kulübü adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Atlı Spor Kulübü
Efeler Mah.306-2. Sokak, Buca, İzmir.
Atlı Spor Kulübü

Aşağıdaki formu kullanarak Atlı Spor Kulübü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...