Tel: (0212) 225 0400

Adres: Fırın Sok. No: 45 Kilise Karşısı Mecidiyeköy Mh. Bomonti Şişli, , İstanbul, Türkiye


Atk Tekstil, İstanbul ili Şişli ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Feriköy Fırın Sokak) yer alıyor. Atk Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atk Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Tekstil mamulleri ve her nevi konfeksiyon emtiasının imalatı, alım ve satımı, taahhüt ve pazarlaması, ithalat ve ihracatını yapmak ve Amaç ve konusuna ilişkin olarak yurt içinde ve yurt dışından uzun, orta ve kısa vadeli krediler, kefaletler alabilir, yurt içindeki ve yurt dışındaki mali ve sınai kuruluşlara borçlanabilir, bunlara kefaletler verebilir, gerekli kefalet, rehin ve gerekli diğer sözleşmeleri yapabilir. Şirket faaliyetleri iin her türlü menkulü ve gayrimenkulü, ipotekli ipoteksiz, rehinli, rehinsiz, dilerse üzerindeki her türlü hukuki vecibelerini ve her türlü şahsi ve ayni haklarla birlikte alabilir, ya da satabilir, aracılık yapabilir, menkul ve gayrimenkul mallarla ilgili olarak, Medeni Kanun borçlar kanunu, türk ticaret kanunu, icra iflas kanunu ile çeşitli mevzuat hükümlerinin hükmi şahıslara tanıdığı imkan ve yollar dairesinde çeşitli şekillerde iktisap edebilir, satabilir, devir edebilir; veya temellük edebilir keza bu yollarla elden çıkarabilir, keza sahibi bulunduğu ve edineceği menkul ve gayrimenkulleri takas trampa edebilir veya iştira hakkı tesis ve kabule, şirket işleri için lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde gerek şirket gerekse 3. şahıslar lehine rehin ve ipotek tesis edebilir, verebilir, kabul edebilir, ipotek fek edebilir, hak ve alacaklarının temini ve tahsili için ayni ve şahsi her türlü hak tesis edebilir, gerek şirket lehine gerekse başka şahıs veya hükmi şahıslar lehine banka veya kredi veren kurumlara açılmış veya açılacak kredilerin teminatını teşkil etmek üzere ipotek ettirebilir veya kefalet verebilir. Kendi veya başkalarının gayrimenkullerini teminat olarak gösterebilir. şirket, 3. gerçek kişilere veyahut diğer firmaların lehine kefalet verilmesine ilişkin yetki verebilir. Menkul, gayrimenkul hak veya tesisler kiralayabilir, kiraya verebilir, kira sözleşmelerini tapuya karşılıklı veya tek taraflı olarak şerh ettirebilir, inşa edebilir veya ettirir, işletir veya işlettirebilir, gayrimenkuller üzerinde irtifaklar, intifa hakları, kat mülkiyetleri, ifraz ve tevhit ve parselasyon için her türlü muamele ve tasarurfu yapabilir, taşınır ve taşınmaz mallar için satış vaadinde bulunabileceği gibi temlik muameleleri yapabilir ve bu hususta sözleşmeler akdedebilir keza faaliyetleri için lüzumlu görülecek her türlü menkul gayrimenkullerle ilgili bilumum ihalelere iştirak edebilir, ihaleye girebilir, taahhüt işlerine girişebilir,


Aşağıdaki haritayı kullanarak Atk Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atk Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atk Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak Atk Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...