Tel: (0212) 628 5868

Adres: Karaosmanoğlu Cad. No: 56 Trafo Karşısı Turgut Reis Mh. Esenler, , İstanbul, Türkiye


Atışalanı Sürücü Kursu, İstanbul ili Esenler ilçesinin Turgut Reis Mah. mahallesinde (İbrahim Karaosmanoğlu Caddesi) yer alıyor. Atışalanı Sürücü Kursu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atışalanı Sürücü Kursu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atışalanı Sürücü Kursu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atışalanı Sürücü Kursu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atışalanı Sürücü Kursu

0 görüş var

Atışalanı Sürücü Kursu adlı mekan, 40 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Atışalanı Sürücü Kursu
Turgut Reis Mah.İbrahim Karaosmanoğlu Caddesi, Esenler, İstanbul.
+90(0212) 628 5868 Atışalanı Sürücü Kursu

Aşağıdaki formu kullanarak Atışalanı Sürücü Kursu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...