Tel: (0212) 433 3581

Adres: Çarşı Cad. No: 22 Sancaktepe Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Atılım Alışveriş Mağazası, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Sancaktepe Mah. mahallesinde (Çarşı Caddesi) yer alıyor. Atılım Alışveriş Mağazası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atılım Alışveriş Mağazası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atılım Alışveriş Mağazası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atılım Alışveriş Mağazası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atılım Alışveriş Mağazası

0 görüş var

Atılım Alışveriş Mağazası adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Atılım Alışveriş Mağazası
Sancaktepe Mah.Çarşı Caddesi, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 433 3581 Atılım Alışveriş Mağazası

Aşağıdaki formu kullanarak Atılım Alışveriş Mağazası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...