Tel: (0212) 886 5316 veya (0212) 886 5317

Adres: İstiklal Mh. Hadımköy Yolu No: 30, Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Ateşoğlu Süt Ürünleri | Genel Müdürlük, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin İstiklal Mah. mahallesinde (Hadimköy Yolu) yer alıyor. Ateşoğlu Süt Ürünleri | Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ateşoğlu Süt Ürünleri | Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Süt ve süt mamullerinin alımı ve satımı.Muhtelif ve ambalajlar dahilinde yoğurt imali ve satımı.Gıda tüzüğüne uygun olarak tamyağlı,yarım yağlı ve yağsız yoğurtların imali ve satımı.Yağlı,yağsız ve yarım yağlı süt tozu imali, alım ve satımı,ithali ve ihracı. Şirketin iş sahasına giren hammadde ve mamul malların imal dağıtım ve pazarlaması için gerekli makine tesis bina gayrimenkul nakil vasıtalarının alımı satımı kiralanması ve imali ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Ateşoğlu Süt Ürünleri | Genel Müdürlük
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.6 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ateşoğlu Süt Ürünleri | Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ateşoğlu Süt Ürünleri | Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ateşoğlu Süt Ürünleri | Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Ateşoğlu Süt Ürünleri | Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...