Tel: (0212) 652 1722

Adres: Sanayi Cad. No: 56 İhratacatçılar Birliği Spotçular Çarşısı Dük:2-4 Çobançeşme Mh. Yenibosna Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Atay Spot, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Çobançeşme Mah. mahallesinde (Sanayi Caddesi) yer alıyor. Atay Spot yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atay Spot nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

her türlü dayanıklı tüketim malları buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi televizyon video teyp radyo mutfak robotları saç kurutma makinesi müzik seti fırın şofben elektrik süpürgesi. . . ve benzeri ürünlerin ve sarf malzemelerinin alımını satımını ve pazarlamasını ithalatını ihracatını toptan ve perakende olarak yapmak, bakım onarım ve servis hizmetlerini yapmak. . . ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atay Spot nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atay Spot konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atay Spot

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Atay Spot ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...