yazdır
 • Nereye: Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi adresine

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi için Görüşler

 • 1 yıl önce - 2014-06-27 15:10:00

  merhaba.Ben Denizli Hürbakış Gazetesinden Yelda.Gazetemiz Ege bölgesi 15 günlük çıkmaktadır.Ama istek üzerine her yere dağıtılmaktadır.www.hurbakisim.com internet adresimiz. Sizden haberlerinizi bekliyoruz.Ayrıca Denizli ADD aktif üyesiyim. İyi çalışmalar.
 • 1 yıl önce - 2014-06-06 00:28:00

  sayın genel başkanım Tansel Çölaşan daha önce de burada paylaştım benim Narlıdere ADD yönetimi ile ciddi sorunlarım var 2 yıllık NARLIDERE ADD üyesiydim,böyle diyorum çünkü aidatımı ödemeyi unuttuğum için, hiçbir haber,msj vs bilgi verilmeden üyelikten çıkartılmışım,bunu da mart ayı içinde derneğe aidatımı ödemek için gittiğim de öğrendim ve hemen aidatımı ödeyip tekrar üyeliğimin devamını istedim arkadaşım kabul etti,aidatımı ödedim,birkaç hafta sonra (10 nisanda) ödediğim aidatımın makbuzumu almaya gittim,paramı elime geri verip üyelik kaydımın yenilenemiyeceğini söylediler.Buz gibi soğuk duş aldım ve bu nedemek ve suçumu ve hangi gerekce ile üyeliğimin yenilenemediğini söylermisiniz dedim.bunun için dilekce yazmamı ancak o zaman yazılı bilgi verilir dediler.Aynıgün dilekcemi yazarak,üyeliğimin yenilenmesi talebinde bulundum, 10 nisan dan beri 2-3 kez derneğe gittim, sudan bahanelerle ne evet ne hayır demeyip keyfi olarak beni oyalıyorlar.Gerekçe olarak Dernek başkanımızı gördüğüm yerlerde ilgi ve sevgi göstermiyormuşum.İnsanlar biribirine kırılabilir?ADD resmi bir yer değil, yönetimin saltanat yerimidir?Tabiiki karşılıklı sevgi saygı şart ama;kişisel ilişkiler yüzünden hiçbir haber verilmeden üyelik iptal edilip, derneğimizin kuralları dışına çıkılıp üyelik güncellenmez mi? Bu güne kadar ADD Narlıdere yönetimimizi sizlere şikayet etmek istemedim,sabrettim ama burada neler olup bittiğini bilmeniz açısından bilgilendirmek istiyorum.Bu duruma el koyacağınızı ve hatayı düzelteceğinizi umarak saygılarımla cümlelerimi sonlandırıyorum, Bu sizler ilettiğim ikinci mesajım şimdi ne yapacağımı şaşırmış durumdayım öğrendiğime göre ADD nin banka hesap numarasına aidatımı yatırırsam üyeliğimi güncellemek zorunda kalırlarmış,ama Banka Hesap Numarasını da bulamıyorum, ne olur yardım edin inanılmaz hayal kırıklığı ve şoktayım,Bu güzel emanete böyle mi sahip çıkılmalı,koltuk kaygısı insanı bu hale mi getirmeli SAYGILARIMLA
 • 6 yıl önce - 2010-06-26 20:34:00

  ADD GENEL MERK.YÖNETİM KURULUNA SEÇİLEN ÜYELERİ TEBRİK EDER BAşžARILAR DİLERİM. HASAN ÖZKAN MUğžLA

  Ödeme seçenekleri

  EFT/Havale Visa MasterCard Nakit

  Yakındaki Firma ve Mekanlar