Tel: (0312) 232 4344

Adres: Gazi Mustafa Kemal Blv. No: 102, Daire: 7-8, Maltepe, Çankaya, Ankara, Türkiye


Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi
  Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.4 puan aldı.
 • merhaba.Ben Denizli Hürbakış Gazetesinden Yelda.Gazetemiz Ege bölgesi 15 günlük çıkmaktadır.Ama istek üzerine her yere dağıtılmaktadır.www.hurbakisim.com internet adresimiz. Sizden haberlerinizi bekliyoruz.Ayrıca Denizli ADD aktif üyesiyim. İyi çalışmalar.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • sayın genel başkanım Tansel Çölaşan daha önce de burada paylaştım benim Narlıdere ADD yönetimi ile ciddi sorunlarım var 2 yıllık NARLIDERE ADD üyesiydim,böyle diyorum çünkü aidatımı ödemeyi unuttuğum için, hiçbir haber,msj vs bilgi verilmeden üyelikten çıkartılmışım,bunu da mart ayı içinde derneğe aidatımı ödemek için gittiğim de öğrendim ve hemen aidatımı ödeyip tekrar üyeliğimin devamını istedim arkadaşım kabul etti,aidatımı ödedim,birkaç hafta sonra (10 nisanda) ödediğim aidatımın makbuzumu almaya gittim,paramı elime geri verip üyelik kaydımın yenilenemiyeceğini söylediler.Buz gibi soğuk duş aldım ve bu nedemek ve suçumu ve hangi gerekce ile üyeliğimin yenilenemediğini söylermisiniz dedim.bunun için dilekce yazmamı ancak o zaman yazılı bilgi verilir dediler.Aynıgün dilekcemi yazarak,üyeliğimin yenilenmesi talebinde bulundum, 10 nisan dan beri 2-3 kez derneğe gittim, sudan bahanelerle ne evet ne hayır demeyip keyfi olarak beni oyalıyorlar.Gerekçe olarak Dernek başkanımızı gördüğüm yerlerde ilgi ve sevgi göstermiyormuşum.İnsanlar biribirine kırılabilir?ADD resmi bir yer değil, yönetimin saltanat yerimidir?Tabiiki karşılıklı sevgi saygı şart ama;kişisel ilişkiler yüzünden hiçbir haber verilmeden üyelik iptal edilip, derneğimizin kuralları dışına çıkılıp üyelik güncellenmez mi? Bu güne kadar ADD Narlıdere yönetimimizi sizlere şikayet etmek istemedim,sabrettim ama burada neler olup bittiğini bilmeniz açısından bilgilendirmek istiyorum.Bu duruma el koyacağınızı ve hatayı düzelteceğinizi umarak saygılarımla cümlelerimi sonlandırıyorum, Bu sizler ilettiğim ikinci mesajım şimdi ne yapacağımı şaşırmış durumdayım öğrendiğime göre ADD nin banka hesap numarasına aidatımı yatırırsam üyeliğimi güncellemek zorunda kalırlarmış,ama Banka Hesap Numarasını da bulamıyorum, ne olur yardım edin inanılmaz hayal kırıklığı ve şoktayım,Bu güzel emanete böyle mi sahip çıkılmalı,koltuk kaygısı insanı bu hale mi getirmeli SAYGILARIMLA

  1/ 5 yıldız
  ,

 • ADD GENEL MERK.YÖNETİM KURULUNA SEÇİLEN ÜYELERİ TEBRİK EDER BAşžARILAR DİLERİM. HASAN ÖZKAN MUğžLA

  0/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...