Tel: (0312) 232 4344

Adres: Gazi Mustafa Kemal Blv. No: 102, Daire: 7-8, Maltepe, Çankaya, Ankara, Türkiye


Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi

1 görüş var

  • ADD GENEL MERK.YÖNETİM KURULUNA SEÇİLEN ÜYELERİ TEBRİK EDER BAşžARILAR DİLERİM. HASAN ÖZKAN MUğžLA

    Misafir, 26.06.2010 20:34:00

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi
, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 232 4344 Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...