Tel: (0442) 231 1111

Adres: Erzurum, Atatürk Ünv. , 25240 Atatürk, , Erzurum, Türkiye


Atatürk Üniversitesi, Erzurum ili Yakutiye ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (Atatürk Ünv.) yer alıyor. Atatürk Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk Üniversitesi

0 görüş var

Atatürk Üniversitesi adlı mekan, 44 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.84 puan almıştır.
Atatürk Üniversitesi
Atatürk Mah.Atatürk Ünv., Yakutiye, Erzurum.
+90(0442) 231 1111 Atatürk Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...