Tel: (0442) 344 6666 veya (0442) 344 7777

Adres: Ataturk Üniversitesi Üniversite Kampüsü, Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi, Pk: 25040, Yakutiye, Erzurum, Türkiye


Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi, Erzurum ili Yakutiye ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (Atatürk Ünv.) yer alıyor. Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi
    Toplam 40 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.72 puan aldı.
  • erzurumdaki en iyi hastane

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...