Tel: (0442) 316 6333

Adres: Atatürk Üniversitesi Hastane Cd. Yenişehir, Merkez, , Erzurum, Türkiye


Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi, Erzurum ili Yakutiye ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (Atatürk Ünv.) yer alıyor. Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi

1 görüş var

  • erzurumdaki en iyi hastane

    Misafir, 08.02.2011 16:27:00

Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.72 puan almıştır.
Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi
Atatürk Mah.Atatürk Ünv., Yakutiye, Erzurum.
+90(0442) 316 6333 Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk Üniversitesi Aziziye Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...