Adres: Manisa, Celal Bayar Ünv. Beden Eğitimi Yüksekokulu, 18, 45040 Ahmet Bedevi, , Manisa, Türkiye


Atatürk Spor Salonu, Manisa ili Şehzadeler ilçesinin Ahmet Bedevi Mah. mahallesinde (Celal Bayar Ünv. Beden Eğitimi Yüksekokulu) yer alıyor. Atatürk Spor Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk Spor Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk Spor Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk Spor Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk Spor Salonu

0 görüş var

Atatürk Spor Salonu adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Atatürk Spor Salonu
Ahmet Bedevi Mah.Celal Bayar Ünv. Beden Eğitimi Yüksekokulu, Şehzadeler, Manisa.
Atatürk Spor Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk Spor Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...