Tel: (0332) 233 1548

Adres: Yenişehir Mah. Bereketoğlu Sok. Numune Hastanesi Yanı, Selçuklu, Konya, Türkiye


Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Konya ili Selçuklu ilçesinin Yeni Şehir Mah. mahallesinde (Bereketoğlu Sokak) yer alıyor. Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

1 görüş var

  • puan yetse gireceğiz burada okuyanlar değerini iyi bilsin...

    Misafir, 01.12.2010 16:10:00

Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adlı mekan, 61 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.11 puan almıştır.
Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
Yeni Şehir Mah.Bereketoğlu Sokak, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 233 1548 Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...