Tel: (0212) 413 3000

Adres: Ziya Gökalp Mh. Atatürk Olimpiyat Stadı Yolu, No: 1, İkitelli, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Atatürk Olimpiyat Stadyumu, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde yer alıyor. Atatürk Olimpiyat Stadyumu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk Olimpiyat Stadyumu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

UEFA'nın 5 yıldızlı stadları listesinde yer alan Atatürk Olimpiyat Stadı, bünyesindeki amfi tiyatrodan eğitim sınıflarına kadar her türlü organizasyon için ev sahipliği yapabilecek donanımda. İkitelli bölgesinde 584 hektarlık alan kurulu olan Olimpiyat Parkı'nın en büyük projesi olan Atatürk Olimpiyat Stadı'nın yapımına 1999 yılında başlandı. 2002 yılında yapımı tamamlanan stad 82.576 koltuk kişi kapasiteli ve 18.900 araç otoparkına sahiptir. Bünyesindeki amfi tiyatrodan eğitim sınıflarına kadar bir çok yapısıyla her türlü organizasyon için ev sahipliği yapabilecek alt yapıya sahiptir. Dünyanın sayılı stadları arasında olan ve çok büyük organizasyonlara ev sahipliği yapan ve İtalyada "Cribaudo Yayınevi" tarafından 2004 yılında yayınlanan "Stadi Del Mondo" (Dünya Stadları) adlı kitapta dünyanın en büyük ve en önemli stadları arasında sayılıyor.


0 görüş var

    Atatürk Olimpiyat Stadyumu
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.79 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk Olimpiyat Stadyumu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk Olimpiyat Stadyumu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk Olimpiyat Stadyumu

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk Olimpiyat Stadyumu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...