Adres: Ataköy Olimpik Yüzme Havuzu Ve Spor Kompleksi, 34147 Zuhuratbaba, Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde yer alıyor. Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi

0 görüş var

Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi
Zuhuratbaba Mah., Bakırköy, İstanbul.
Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...