Tel: (0438) 211 7702

Adres: Kıran Mah. Askeri Hastane Yanı, , Merkez Hakkari, Türkiye


Hakkari Atatürk Anadolu Lisesi, Hakkari ili Hakkari Merkez ilçesinin Bulak Mah. mahallesinde (İstiklall Caddesi) yer alıyor. Hakkari Atatürk Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hakkari Atatürk Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hakkari Atatürk Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hakkari Atatürk Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hakkari Atatürk Anadolu Lisesi

0 görüş var

Hakkari Atatürk Anadolu Lisesi adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Hakkari Atatürk Anadolu Lisesi
Bulak Mah.İstiklall Caddesi, Hakkari Merkez, Hakkari.
+90(0438) 211 7702 Hakkari Atatürk Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Hakkari Atatürk Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...