Tel: (0312) 384 5050

Adres: Kazım Karabekir Caddesi, Atatürk Kültür Merkezi - Akm, Hipodrom, Ulus, Altındağ, Ankara, Türkiye


Ankara AKM - Atatürk Kültür Merkezi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Zübeyde Hanım Mah. mahallesinde (Kazım Karabekir Caddesi) yer alıyor. Ankara AKM - Atatürk Kültür Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara AKM - Atatürk Kültür Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara AKM - Atatürk Kültür Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara AKM - Atatürk Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara AKM - Atatürk Kültür Merkezi

0 görüş var

Ankara AKM - Atatürk Kültür Merkezi adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Ankara AKM - Atatürk Kültür Merkezi
Zübeyde Hanım Mah.Kazım Karabekir Caddesi, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 384 5050 Ankara AKM - Atatürk Kültür Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara AKM - Atatürk Kültür Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...