Tel: (0212) 249 9565

Adres: Mete Caddesi, Miralay Şefik Bey Sokak, No: 45, Taksim, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Atatürk Kitaplığı, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Gümüşsuyu Mah. mahallesinde (Miralay Şefikbey Sokak) yer alıyor. Atatürk Kitaplığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk Kitaplığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Atatürk Kitaplığı
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.38 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk Kitaplığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk Kitaplığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk Kitaplığı

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk Kitaplığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...