Tel: (0232) 464 7998

Adres: Ali Çetinkaya Bulvarı, Alsancak, Konak, İzmir, Türkiye


Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu, İzmir ili Konak ilçesinin Mimar Sinan Mah. mahallesinde (Ali Çetinkaya Blv) yer alıyor. Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu

1 görüş var

  • telefonlarınıza ulaşamıyorum bana ulaşabileceğim bir telefon bırakabilirseniz sevinirim

    Misafir, 30.06.2011 09:51:00

Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu
Mimar Sinan Mah.Ali Çetinkaya Blv, Konak, İzmir.
+90(0232) 464 7998 Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...