Adres: Papuççular Mh. Güllük Sokak, No: 25, 54100 Adapazarı, Sakarya, Türkiye


Atatürk Kapalı Spor Salonu, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Papuççular Mah. mahallesinde (Güllük Sokak) yer alıyor. Atatürk Kapalı Spor Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk Kapalı Spor Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk Kapalı Spor Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk Kapalı Spor Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk Kapalı Spor Salonu

1 görüş var

  • yüzme kursları ne zaman kayıt yapılıyorr bilgi almak istıyorum

    Misafir, 24.07.2010 13:22:00

Atatürk Kapalı Spor Salonu adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.76 puan almıştır.
Atatürk Kapalı Spor Salonu
Papuççular Mah.Güllük Sokak, Adapazarı, Sakarya.
Atatürk Kapalı Spor Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk Kapalı Spor Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...