Tel: (0212) 325 8484

Adres: Seyrantepe Mah. Abacı Yokuşu Cad. Can Sok. No: 6 34418, Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Atatürk İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Seyrantepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Atatürk İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • EĞİTİM OLARAK VE TEMİZLİK OLARAK BU İLDE BENCE BİR NUMARA. BU ESBEBTEN EĞİTİMCİLERİMİZE ,ÇALIŞANLARINA , OKUL AYLE BİRLİĞİNE VE MÜDÜRÜMÜZE VELİ LOARAK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

    Misafir, 10.11.2010 20:36:00

Atatürk İlköğretim Okulu adlı mekan, 55 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.22 puan almıştır.
Atatürk İlköğretim Okulu
Seyrantepe Mah., Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 325 8484 Atatürk İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...