Tel: (0216) 474 7707

Adres: Nuhkuyusu Cad, No: 4, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Atatürk İlköğretim Okulu, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Atatürk İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ben bu okulda 1993 mezunuyum bırcok guzel gunler yasadım bu okulda bır copk seyler ogrendım ama sımdı yerıne yenısı yapılmıs emegı gecen herkese sonsuz tesekkurler

    Misafir, 07.04.2011 10:56:00

Atatürk İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Atatürk İlköğretim Okulu
, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 474 7707 Atatürk İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...