Tel: (0232) 361 4507

Adres: 6712, 3 Sk. No: 9 Cumhuriyet Mah. Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Atatürk İlköğretim Okulu, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. Atatürk İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Otobüsle: Karşıyaka iskele ve Bostanlı iskele duraklarından kalkan, Cumhuriyet Mahallesi-Esin Sitesi otobüsleri ile ulaşabilirsiniz.

Dolmuşla: Karşıyaka dolmuş durağından kalkan, Cumhuriyet Mahallesi dolmuşları ile ulaşabilirsiniz.


0 görüş var

    Atatürk İlköğretim Okulu
    Toplam 14 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.79 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...