Tel: (0312) 567 7000 veya (0312) 355 2110

Adres: Sanatoryum Caddesi, Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Pk: 06280, Kuşcağız, Keçiören, Ankara, Türkiye


Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Ankara ili Keçiören ilçesinin Kuşcağız Mah. mahallesinde (Atatürk Göğüs Hastalıkları Hst.) yer alıyor. Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi

1 görüş var

  • yağ?mur nisa şhin adlı hemş?ire adayını arıyorum allah rızası için yardım edin sabancakmaz mail atabilirsiniz

    Misafir, 05.07.2010 10:42:00

Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kuşcağız Mah.Atatürk Göğüs Hastalıkları Hst., Keçiören, Ankara.
+90(0312) 567 7000 Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...