Tel: (0224) 800 2090

Adres: Ata Mahallesi, 107. Sokak, No: 12, Gemlik, Bursa, Türkiye


    kategoriler:

Atatepe, Bursa ili Gemlik ilçesinde yer alıyor. Atatepe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatepe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Atatepe Sosyal Tesisi, 200 kişilik iç mekan, 250 kişilik dış mekan ve 200 kişilik teras kafesi ile sizleri yemek ziyafetine bekliyoruz. Muhteşem manzarası ve büyüleyici deniziyle yemeğinizi kusursuz hale getiriyor. Tüm balık çeşitlerini mükemmel bir tat ve titizlikle sizlere sunuyor. İstanbul Boğazını aratmayan muhteşem manzarada keyifli saatler sizleri bekliyor. Kaliteli hizmeti ve farkımızı yansıtan Atatepe’de keyfin doruğuna ulaşmanızı sağlamaktadır.


0 görüş var

    Atatepe
    Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatepe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatepe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatepe

Aşağıdaki formu kullanarak Atatepe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...