Tel: (0216) 573 1027 veya (0216) 573 1029

Adres: Karaman Çiftlik Yolu No: 1 Küçükbakkalköy, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Ataşehir Kervancılar Taksi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Yeni Sahra Mah. mahallesinde (Karaman Çiftlik Yolu Sokak) yer alıyor. Ataşehir Kervancılar Taksi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ataşehir Kervancılar Taksi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ataşehir Kervancılar Taksi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ataşehir Kervancılar Taksi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ataşehir Kervancılar Taksi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ataşehir Kervancılar Taksi

Aşağıdaki formu kullanarak Ataşehir Kervancılar Taksi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...