Tel: (0212) 652 3366 veya 444 42 82

Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi, Sedir Sokak, No: 7, Atasay Merkez Ofis, Pk: 34197, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Atasay Genel Merkez, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde (29 Ekim Caddesi) yer alıyor. Atasay Genel Merkez yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atasay Genel Merkez nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Atasay Genel Merkez
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.89 puan aldı.
  • neden anadolu yakasında bu çadır kurulmuyor. Anadolu yakası Eşkişehir kadar büyük bir yer. dikkate alırsanız sevinirim.indirimli ürünlerinizden bizim yakada yararlanmak istiyor.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atasay Genel Merkez nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atasay Genel Merkez konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atasay Genel Merkez

Aşağıdaki formu kullanarak Atasay Genel Merkez ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...