Tel: (0212) 652 3366 veya 444 42 82

Adres: Merkez Mh. Sedir Sokak, No: 7, Atasay Merkez Ofis, Pk: 34197, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Atasay Kuyumculuk A.Ş. | Genel Müdürlük, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde (Sedir Sokak) yer alıyor. Atasay Kuyumculuk A.Ş. | Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atasay Kuyumculuk A.Ş. | Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Altın, gümüş, ve diğer kıymetli madenlerden mamul eşyaların ve mücevheratın imalatını, ihracatını, yurt içinde ve yurt dışında pazarlamasını yapmak Şirket lüzumlu görülecek menkul ve gyarimenkul malları iktisap edebilir satabilir başkasından kiralayabilir veya kiraya verebilir teminatlı veya teminatsız her türlü para istikaraz edebilir alacaklarına karşılık rehin ve ipotek alabilir bu ipoteklerin terkini talep edebilir kanunun tayin ettiği çerçeve dahilinde her türlü teminat verebilir ve gayrimenkuller üzerinde alacaklıları lehine veya üçüncü şahıslar lehine rehin veya ipotek tesis edebilir kefil olabilir şirket menkul ve gayrimenkulleri üzerinden intifa irtifak sükna hakları ile medeni kanunun hükümleri gereğince ayni ve gayri maddi haklarla ilgili her çeşit iltizami ve tasarrufi işlemler yapabilir ve şirketin 2. 7. 1997 tarihinde tescil edilen anonim şirketi esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Atasay Kuyumculuk A.Ş. | Genel Müdürlük
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.17 puan aldı.
  • neden anadolu yakasında bu çadır kurulmuyor. Anadolu yakası Eşkişehir kadar büyük bir yer. dikkate alırsanız sevinirim.indirimli ürünlerinizden bizim yakada yararlanmak istiyor.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atasay Kuyumculuk A.Ş. | Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atasay Kuyumculuk A.Ş. | Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atasay Kuyumculuk A.Ş. | Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Atasay Kuyumculuk A.Ş. | Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...