Tel: (0212) 559 9862

Adres: Ataköy 9-10 Kısım No: 31 Atrium AVM. Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mh. Ataköy Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Ataköy Atrium, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Ataköy 7-8-9-10 Mah. mahallesinde (Nilüfer Sokak) yer alıyor. Ataköy Atrium yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ataköy Atrium nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ataköy Atrium nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ataköy Atrium konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ataköy Atrium

0 görüş var

Ataköy Atrium adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.26 puan almıştır.
Ataköy Atrium
Ataköy 7-8-9-10 Mah.Nilüfer Sokak, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 559 9862 Ataköy Atrium

Aşağıdaki formu kullanarak Ataköy Atrium ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...