Tel: (0216) 443 5233

Adres: Atakent Mahallesi, Burçak Sokak, No: 1, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Atakent Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Atakent Mah. mahallesinde yer alıyor. Atakent Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atakent Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atakent Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atakent Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atakent Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Atakent Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Atakent Mahallesi Muhtarlığı
Atakent Mah., Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 443 5233 Atakent Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Atakent Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...