Tel: (0232) 483 1414

Adres: Atakalp Kalp Hastalıkları Hastanesi, Konak, 35230 Kahramanlar, , İzmir, Türkiye


Atakalp Kalp Hastalıkları Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinin Kahramanlar Mah. mahallesinde yer alıyor. Atakalp Kalp Hastalıkları Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atakalp Kalp Hastalıkları Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atakalp Kalp Hastalıkları Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atakalp Kalp Hastalıkları Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atakalp Kalp Hastalıkları Hastanesi

1 görüş var

  • ATAKALP HASTANESİNDE YEŞİL KARTLA BAKILA BİLİR MİYİM ?

    Misafir, 06.03.2011 19:48:00

Atakalp Kalp Hastalıkları Hastanesi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Atakalp Kalp Hastalıkları Hastanesi
Kahramanlar Mah., Konak, İzmir.
+90(0232) 483 1414 Atakalp Kalp Hastalıkları Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Atakalp Kalp Hastalıkları Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...