Tel: (0212) 550 4920

Adres: Değirmen Bahçe Cd. Ayvaz Sk. No: 2 Kat: 2, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • tekstil
  • Bu firma 25 senedir faal

Atak Tekstil, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde yer alıyor. Atak Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atak Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü tekstil ürünleri, tekstil konfeksiyonu, triko, iç çamaşırı, örme, penye, manifatura ürünleri almak, satmak, her türlü kumaş, astar, iplik ve terzi levazımatı almak, satmak, boya, aprel, ütü, kesim gibi yardımcı işler yapmak, her nevi deri ürünleri almak, satmak. . . . . . şirket konusu ile ilgili mallar için imalat, ihracat, ithalat, komisyonculuk, mümessillik, taahhüt işleri, teknik danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri yapmak. İşletme amaç ve konusunun gerçekleştirilmesi için menkul ve gayrimenku iktisap etmek iktisap ettiği menkul ve gayri menkullerin ihtiyaç fazlasını başkalarına devir etmek bunların üzerinde ipotek vesair ayni hakları tesis etmek kiraya vermek başkalarının tesis menkul ve gayrimenkulleri üzerinde hak ve alacakların temini içinayni şahsi her türlü rehin ipotek ve teminat alabilmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Atak Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atak Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atak Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak Atak Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...