Tel: 444 52 82

Adres: Manas Bul. 1586 / 7 Sokak. No: 2 A Blok Bayraklı - İzmir (yeni Adliye, Başak Depoları, Opet Karşısı) İzmir, Türkiye


Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi, İzmir ili Bayraklı ilçesinde yer alıyor. Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • hatay büronuzdan 17.04 tarihinde 21.04 P.tesi saat 10.30 randevu alınmıştır. Saat 10.40 civarında muhaneye gidilerek eşimle birlikte işlemler yapılmıştır.İlk muhayene hemşire tarafından cihazlarla gerçekleştirilerek salonda beklenmemiz talep edilmiştir. Bizden sonra gelen hastalar ilk muayeneleri yapılarak doktor la görüştürülmüştür. ( saat 11 randevusu dahil). Sıra ne zaman bize geleceği görevli hemşireye sorulduğunda daha beklememiz gerektiği ifade edilmiştir. Kurumsal bir sağlık kurumunda çalışan personelin şahsi ve keyfi taleplerine uygun olarak hasta bekletilmesi ni taktirlerinize bırakıyorum. saygılarımla.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...