Tel: (0232) 252 0808

Adres: Önder Cad. Gül Sok. 9 Eylül Mah. No: 2 Gaziemir, Bornova, İzmir, Türkiye


Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir, İzmir ili Bornova ilçesinde yer alıyor. Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir
    Toplam 14 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.29 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir

Aşağıdaki formu kullanarak Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...