Tel: (0232) 435 3535

Adres: Manas Bulvarı 1586/7 Sokak No:2 A Blok Bayraklı, Yeni Adliye, Başak Depoları, Opet Karşısı İzmir, Türkiye


Ata Göz Hastanesi ve Lazer Dal Merkezi, İzmir ili Bayraklı ilçesinin Adalet Mah. mahallesinde (1586-7. Sokak) yer alıyor. Ata Göz Hastanesi ve Lazer Dal Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ata Göz Hastanesi ve Lazer Dal Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ata Göz Hastanesi ve Lazer Dal Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ata Göz Hastanesi ve Lazer Dal Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ata Göz Hastanesi ve Lazer Dal Merkezi

0 görüş var

Ata Göz Hastanesi ve Lazer Dal Merkezi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Ata Göz Hastanesi ve Lazer Dal Merkezi
Adalet Mah.1586-7. Sokak, Bayraklı, İzmir.
+90(0232) 435 3535 Ata Göz Hastanesi ve Lazer Dal Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Ata Göz Hastanesi ve Lazer Dal Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...