Astoria Alışveriş Merkezi logo

Tel: (0212) 215 2222

Adres: Büyükdere Caddesi, No: 127, Astoria Kuleleri, Astoria Avm, Pk: 34394, Esentepe, Şişli, İstanbul, Türkiye


Astoria Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Şişli Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Astoria Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Astoria Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Astoria Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Astoria Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Astoria Alışveriş Merkezi

0 görüş var

Astoria Alışveriş Merkezi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Astoria Alışveriş Merkezi
Esentepe Mah.Şişli Büyükdere Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 215 2222 Astoria Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Astoria Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...