Tel: (0216) 329 3838

Adres: Şerifali Mh. Tavukçuyolu Caddesi, No: 226, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Astaş JUKİ Ümraniye Şubesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Şerifali Mah. mahallesinde (Tavukçu Yolu Caddesi) yer alıyor. Astaş JUKİ Ümraniye Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Astaş JUKİ Ümraniye Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Astaş JUKİ Ümraniye Şubesi
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Astaş JUKİ Ümraniye Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Astaş JUKİ Ümraniye Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Astaş JUKİ Ümraniye Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Astaş JUKİ Ümraniye Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...