Tel: (0216) 581 1000

Adres: Yayla Mh. D-100 Karayolu Rüya Sokak, No: 2, Pk: 34940, Tuzla, İstanbul, Türkiye


Assan Yapı A.Ş., İstanbul ili Tuzla ilçesinin Yayla Mah. mahallesinde (Rüya Sokak) yer alıyor. Assan Yapı A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Assan Yapı A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatları yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak Gayrimenkul iktisap edebilir satabilir fabrika kurabilir kurulmuş fabrikalara ortak olabilir bu gayrimenkuller üzerine ipotek intifa ve sair mahdut ayni haklarla ve kira ve sair şahsi haklar tesis edebilir ve bunları fekkedebilri şirket gayrimenkulleri için tevhid ifraz ve dilediği gibi taksim cins tashihi kat mülkiyeti ferdileşme yoldan ihdasen Belediye adına kayıtlı olacak yeri belediyeden alabilir bila bedel yola terk edebilir başkalarına ait gayrimenkuller üzerine kendi lehine ipotek ve intifa gibi mahdut ayni haklar tesis edebilir aktifindeki gayrimenkuller üzerine gerek kendi adına gerekse gerçek ve tüzel kişi üçüncü şahısarın kullanacağı kredilerin teminatını teşkil etmek üzere ipotek intifa vesair mahdut ayni haklar tesis ettirebilir bunları fekkedebilir tüzel kişi olarak gerçek ve tüzel kişilere kefalet verebilir kefil olabilir ve benzeri taahhütler altına girebilir ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Assan Yapı A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Assan Yapı A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Assan Yapı A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Assan Yapı A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...