Adres: Yunus Mh. Cumhuriyet Caddesi, No: 54, Kartal, İstanbul, Türkiye


Assan Demir Saç Metal Fabrikası, İstanbul ili Kartal ilçesinin Yunus Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. Assan Demir Saç Metal Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Assan Demir Saç Metal Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Assan Demir Saç Metal Fabrikası
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.14 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Assan Demir Saç Metal Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Assan Demir Saç Metal Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Assan Demir Saç Metal Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Assan Demir Saç Metal Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...