Tel: (0212) 273 2476

Adres: Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. 34387, Şişli, İstanbul, Türkiye


Aslı Börek Mecidiyeköy, İstanbul ili Şişli ilçesinin Mecidiyeköy Mah. mahallesinde (Lati Lokum Sokak) yer alıyor. Aslı Börek Mecidiyeköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aslı Börek Mecidiyeköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aslı Börek Mecidiyeköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aslı Börek Mecidiyeköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aslı Börek Mecidiyeköy

0 görüş var

Aslı Börek Mecidiyeköy adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Aslı Börek Mecidiyeköy
Mecidiyeköy Mah.Lati Lokum Sokak, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 273 2476 Aslı Börek Mecidiyeköy

Aşağıdaki formu kullanarak Aslı Börek Mecidiyeköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...