Tel: (0212) 447 0700

Adres: Halkalı Cad. No: 17 Mahmutbey Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Aslanlar Ayakkabı, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Evren Mah. mahallesinde (Halkalı Caddesi) yer alıyor. Aslanlar Ayakkabı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aslanlar Ayakkabı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları, botları, çizmeleri, terlikleri ve benzeri mamulleri üretmek, ürettirmek, alıp satmak, pazarlamak, ithal ve ihraç etmek, bu amaçla yurt içinde ve yurt dışında sınai ve ticari tesisler kurmak. Şirket mevzuu ve maksadının tahakkuk için her türlü menkul gayrimenkul binalar inşaa etmek almak satmak devretmek ve gayri maddi haklar satı alımı satımı kiralanması ipotek her türlü rehin intifa intifak gibi bilcümle ayni ve gayri maddi haklar tesisi ve sözleşmeler yapılması. Şirketin işleri için iç ve dış piyasalardan uzun orta ve kısa vadeli istikrazlar akdetmek yatırım kredileri ve benzeri kredileri temin etmek kredi alma sözleşmelerini akdetmek kredileri için rehin ipotek tesis etmek gerek kendi gerekse 3. gerçek veya tüzel kişilerin borç ve/veya kredileri için ipotek vermek kefil olmak bunların fekkini talep etmek şirket alacaklarını teminat altına alabilmek için ipotek rehin ve kefalet almak ve bunları fek etmek işletme ve/veya ekipman rehini tesis etmek ve 24. 1. 2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Aslanlar Ayakkabı
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aslanlar Ayakkabı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aslanlar Ayakkabı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aslanlar Ayakkabı