Tel: (0212) 582 8408

Adres: 101 Sok. No: 80 Daire: 9 Beştelsiz Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Aslan Tekstil, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Telsiz Mah. mahallesinde (101. Sokak) yer alıyor. Aslan Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aslan Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aslan Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aslan Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aslan Tekstil

0 görüş var

Aslan Tekstil adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.75 puan almıştır.
Aslan Tekstil
Telsiz Mah.101. Sokak, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 582 8408 Aslan Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak Aslan Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...