ASKİ Yenimahalle Bölge Müdürlüğü logo

Tel: (0312) 334 5951 veya (0312) 334 5952

Adres: Karşıyaka Mh. 1. Cadde, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


ASKİ Yenimahalle Bölge Müdürlüğü, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Karşıyaka Mah. mahallesinde yer alıyor. ASKİ Yenimahalle Bölge Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. ASKİ Yenimahalle Bölge Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    ASKİ Yenimahalle Bölge Müdürlüğü
    Toplam 35 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.83 puan aldı.
  • aski yenimahalle bölge müdürlüğünün abone işleri biriminden şikayetçiyim dailileri 111 i saat 8,30 dan başlayıp akşam 18,00 e kadar aradım fakat bir kişi dahi telefona bakmadı birde her işleminizi telefonda yapabilirsiniz deniyor çok ilginç santrali arıyorum hepsi yerinde deniyor ama telefona bakan yok yetkililere sesleniyorum lütfen burda çalışan insanlara gereği yapılsın

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak ASKİ Yenimahalle Bölge Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak ASKİ Yenimahalle Bölge Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: ASKİ Yenimahalle Bölge Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak ASKİ Yenimahalle Bölge Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...